Okap kominowy Adria White

Okap kominowy Adria White

Okap kominowy Adria White to nowoczesne urządzenie AGD utrzymanie w stylu minimalistycznym, które jest również niezwykle funkcjonalne. Adria White jest tzw. okapem ściennym skośnym. Wykonany jest on głównie z takich komponentów jak szkło hartowane, a także stal nierdzewna. Zastosowano w nim różnorodne nowinki technologiczne, które sprawiają, że jest to urządzenie bardzo energooszczędne, a także niezwykle wydajne.

Dlaczego warto kupić okap kominowy Adria White?

Dlaczego warto zainstalować w naszej kuchni okap kominowy Adria White? Przede wszystkim jest to urządzenie, które dostępne jest w dwóch opcjach kolorystycznych: białej i czarnej. Dlatego też możemy je dopasować do różnorodnych aranżacji kuchni. Standardowo okap ten dostępny jest w trzech wariantach szerokości. Możemy zakupić okap o szerokości 60, 80, a także 90 cm.

Sterowanie okapem odbywa się przy pomocy dotykowego wyświetlacza, na którym umieszczony jest panel sterujący. Panel podświetlany jest na niebiesko, co zapewnia znaczny komfort korzystania z urządzenia. W okapie Adria White zastosowano oświetlenie LED SMD. Jest to nowoczesna technologia, która wykazuje się wysokim poziomem energooszczędności. Urządzenie to może pracować na maksymalnej wydajności na poziomie 850 m3/h. W okapie Adrian White zastosowano filtr aluminiowy wyposażony w kilka warstw. Okap ten posiada również teleskopową maskownicę o szerokim zakresie regulacji.

Okap Adria White to urządzenie AGD charakteryzujące się nowoczesnym designem, a także doskonałymi parametrami użytkowymi. Znajdziesz zastosowane w każdej kuchni, albowiem doskonale oczyszcza powietrze, a także jest idealnym dopełnieniem aranżacji całego pomieszczenia.

Okap kominowy Adria White

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście − 12 =

Przewiń na górę