Okap kominowy Cylindro Or Black

Okap kominowy Cylindro Or Black

Okap kominowy Cylindro Or Black to urządzenie AGD utrzymane w nowoczesnej stylistyce które doskonale sprawdzi się w Tak właśnie zaaranżowanych kuchniach. Cecha charakterystyczna tego modelu okapu jest czarny błyszczący lakier to jest pewnością będzie znakomicie prezentował się w nowoczesnej kuchni.

Okap kominowy Cylindro Or Black – idealne rozwiązanie dla nowoczesnej kuchni

Dlaczego warto zdecydować się na okap Cylindro Or Black? Przede wszystkim jest to okap, w którym zastosowano wiele innowacyjnych rozwiązań technologicznych. W okapie tym mamy do czynienia z nowoczesnym oświetleniem LED SMD, które jest niezwykle energooszczędne, a jednocześnie zapewnia komfortowe korzystanie z płyty grzewczej.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej turbiny produkcji włoskiej, okap może pracować na maksymalnej wydajności na poziomie 850 m3/h. Turbina posiada szeroki, bo czterostopniowy zakres regulacji. W okapie zastosowano filtr aluminiowy o kilku warstwach, który nadaje się do zmywania w zmywarce. Sterowanie okapem odbywa się przy pomocy intuicyjnego panelu, który podświetlany jest na niebiesko. Dodatkowo do okapu dołączony jest również pilot służący do zdalnego sterowania. Okap Cylindro Or Black może pracować zarówno jako wyciąg, jak i też pochłaniacz.

Okap Cylindro Or Black jest urządzeniem AGD o najwyższej klasie energetycznej. Spełnia również najbardziej wyśrubowane standardy UE. Zastosowane w nim rozwiązania technologiczne pozwalają na maksymalnie cichą pracę, przy zachowaniu odpowiedniej wydajności urządzenia. Okap Cylindro Or Black jest również urządzeniem, które w prosty sposób można utrzymać w czystości.

Okap kominowy Cylindro Or Black

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 + dziewięć =

Przewiń na górę