Okap kominowy Dynamic Black

Okap kominowy Dynamic Black

Okap kominowy Dynamic Black to jeden z najpopularniejszych okapów kuchennych dostępnych w sprzedaży na naszym krajowym rynku. To urządzenie AGD wykonane z najwyższej jakości komponentów. Jego estetyczny wygląd doskonale sprawdzi się zarówno w kuchni klasycznej, jak i tej zaaranżowanej w stylu nowoczesnym.

Okap kominowy Dynamic Black – dlaczego warto?

Okap kominowy Dynamic Black wykonany jest z takich komponentów jak czarne hartowane szkło, a także wytrzymała stal malowana proszkowo. W okapie tym zastosowano nowoczesne oświetlenie LED SMD. Ta technologia sprawia, że zużycie energii jest na minimalnym poziomie, jednocześnie zapewniając doskonałą widoczność na płycie grzewczej.

Okap kominowy Dynamic BlackOkap kominowy Dynamic Black może pracować zarówno jako wyciąg, jak i pochłaniacz. Zastosowano w nim kilkuwarstwowy filtr aluminiowy, który doskonale radzi sobie z wychwytywaniem cząsteczek tłuszczu. Co ważne – jest to filtr wielokrotnego użytku, który można regularnie myć. Okap zaopatrzony jest również w teleskopową maskownicę, która jest regulowana. Okapem można sterować dzięki intuicyjnemu zestawowi przycisków. Okap Dynamic Black na trzecim biegu pracuje z maksymalną wydajnością na poziomie 420 m3/h.

Dzięki technologiom zastosowanym w okapie kominowym Dynamic Black możliwa jest cicha w praca tego urządzenia, przy zachowaniu maksymalnej wydajności. Okap ten jest również prosty w utrzymaniu czystości. To zdecydowanie najlepszy wybór dla wszystkich, którzy chcieliby korzystać z bezawaryjnego i wydajnego urządzenia AGD, które stylistycznie będzie pasowało każdej aranżacji kuchni.

Okap kominowy Dynamic Black

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + 1 =

Przewiń na górę