Okap kominowy Merido White

merido nortberg

Merido White to okap o wyjątkowym designie. Urządzenie to skutecznie zwraca uwagę i zachwyca swym wyglądem. Jego estetyka nie jest jednak jedyną zaletą tego modelu. Co jeszcze sprawia, że warto zainteresować się Merido White?

Okap naścienny Merido – komfort w kuchni

Merido White to okap kominowy, w którym zastosowano najnowsze i najlepsze rozwiązania projektowe. Przykładem może być wykorzystanie perforacji korpusu do zwiększenia skuteczności usuwania zapachów unoszących się w czasie gotowania. Okap ma wysoką wydajność – na najwyższym, czwartym stopniu prędkości pracuje z mocą  850 m3/h przy poziomie hałasu 68 dB, co jest bardzo dobrym wynikiem. Merido White posiada wielofunkcyjne sterowanie dotykowe, timer, a kilkuwarstwowy filtr aluminiowy perfekcyjne wychwytuje cząsteczki tłuszczu. Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji wysokości okapu.

Nowoczesny charakter i wysoka estetyka

Okap Merido White powstał z wysokiej klasy komponentów, co gwarantuje bezawaryjność. Do jego wykończenia użyto szklanych elementów oraz blachy nierdzewnej szczotkowanej. Model ten posiada bardzo atrakcyjne, a przede wszystkim energooszczędne, oświetlenie LED. Szklana tafla stworzona z trzech hartowanych szyb, maskująca korpus okapu, została umieszczona na siłownikach, co umożliwia bezproblemowy i komfortowy dostęp do wnętrza w celach konserwacyjnych. Ponadto, dzięki niej okap kominowy Merido White wygląda niezwykle estetycznie.

Dlaczego warto postawić na Merido White?

Merido White to okap ceniony przez klientów. Łączy w sobie zaawansowanie technologiczne z oryginalną estetyką. To model nie tylko o ładnej formie, ale i wysokiej funkcjonalności. Skuteczne działanie, piękny wygląd i wysoka jakość tego produktu sprawiają, że to doskonały wybór w każdej nowoczesnej kuchni.

Okap kominowy Merido White

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 − dziewięć =

Przewiń na górę